Poznanis algas eile Kesk-Euroopa takistussõiduliiga viimane MK-etapp

Eile, neljapäeval, tehti Poolas Poznanis algust Kesk-Euroopa takistussõidu tänavuse viimase MK-etapiga, millel osalevad traditsiooniliselt mitmed Eesti takistussõitjad. Avapäeva eestlaste parima tulemuse tegid Rein Pill ja A Brok.

Pill ja A Brok jõudsid auhinnalisele 13. kohale keskmise ringi sõidus, kus takistuste kõrguseks oli 140 cm. Keskmise ringi sõit löödi ülisuure startide arvu tõttu kaheks. Rein Pill ja A Brok osalesid teises sõidus, kus 13. koht tuli 65 võistluspaari hulgast. Teises faasis ajas meie paar maha ühe takistuse, mis andis 3 karistussekundit ehk tegemist oli Tabel C põhimõttega. Samas sõidus jäi võit Poola, selle saavutasid Grzegorz Psiuk ja hobune Ares.

Avapäeva põhisõit peeti kõrgusel 145 cm puhtusele ja kiirusele. Võit läks sakslasele Holger Wulshnerile hobusel Fine Lady 5. Puhtaid sooritusi oli 28 74-st, eestlased paramate hulgas seekord ei olnud. Hanno Ellermann ja Zacharov lõpetasid nelja, Rein Pill ja Virgin Express ning Gunnar Klettenberg ja Ulrike R kaheksa karistuspunktiga. Kivisild ja Cinnamon katkestasid.

Poznani võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.swiatkoni.pl/news/7719,cavaliada-poznan-on-line.html klikkides sõnale Wyniki.