Poznanis selgub Kesk-Euroopa takistussõiduliiga edetabel enne finaali

Eile alustati Poolas Poznanis Kesk-Euroopa takistussõiduliiga viimase etapiga, kus selgub punktiseis enne märtsikuus Varssavis peetavat liiga finaali. Liiga hetkeliidritest on kohal Andrius Petrovas, Andis Varna, Vladimir Beletsky ja Tiit Kivisild.

Avapäeva parimad auhinnalised kohad tulid eestlastele noorhobuste sõidus, kus viimasel ajal on häid sooritusi näidanud Rein Pill ja Sinequamon. Eile saavutas Rein tänavuse Eesti kuueaastaste hobuste tšempioni Sinequamoniga kolmanda koha. Samas sõidus jõudsid auhinnalisele kümnendale kohale Gnnar Klettenberg ja Quote.

Suure ringi 145 cm kõrguses parkuuris, mille võitis sakslane Andreas Brenner hobusega Trebox Acorada, eestlased paremate hulka ei jõudnud. Nelja karistuspunktiga lõpetasid puhtusele ja kiirusele peetud parkuuri Gunnar Klettenberg ja Lance S, viiega Tiit Kivisild ja Sullivan. Hanno Ellermanni ja Eldorado tulemuseks jäi kaheksa, Kertu Klettenbergi ja hobuse Ulrike R tulemuseks 18 karistuspunkti.

Keskmises ringis kõrgusel 140 cm läks seevastu paremini. Sõidu võit läks Belgiasse Wilm Vermeirile hobusega Gentiane de la Pomme, kuid Ellermann ja Spartacus lõpetasid puhta sõiduga auhinnalisel üheksandal, Kivisild ja Corsica auhinnalisel 11. kohal. Väikese ringi 135 cm sõidus tegid puhta sõidu Ellermann ja Patrol V, saavutades 15. koha, mis samuti auhinnaline.

Täna jätkub Poznani CSI3*-W tasemega võistlus. Tulemused ja otseülekande leiate aadressilt http://www.swiatkoni.pl/news/8914,csi-cavaliada-live.html