Poznanis võitis eilse põhisõidu Jaroslaw Skrzyczynski hobusega Crazy Quick, parim eestlane Ellermann

Poznanis jätkuva Kesk-Euroopa takistussõiduliiga viimase etapi teisel võistluspäeval jäi põhisõidu võit Poolamaale, kui parima tulemusega lõpetasid Jaroslaw Skrzyczynski ja Crazy Quick, parima Eesti paarina lõpetasid Hanno Ellermann ja Spartacus Tn ühe karistuspunktiga põhiparkuuris.

Eilse Poznani põhisõidu takistuste kõrguseks oli 150 cm ja parimad selgitati ümberhüpetel. Hanno Ellermann ja Spartacus olid ümberhüpetele väga lähedal, kuid takistuseks sai üks karistuspunkt ületatud normiaja eest, mis kokkuvõttes andis 15. auhinnalise koha ja 5 punkti Longines Ranking edetabelisse. Ümberhüpetel oli puhtaid sooritusi neli, neist kiireimad Skrzyczynski ja Crazy Quick. Teisel kohal lõpetas Ludger Beerbaumi tiimis sõitev tuntud sakslane Philipp Weishapt hobusega Souvenir 29. Gunnar Klettenberg ja Lance S lõpetasid 9, Rein Pill ja A Brok 12 karistuspunktiga, Kivisild ja Sullivan katkestasid.

Keskmise ringi 140 cm parkuuri võit jäi samuti Poola, selle saavutasid Maksymilian Wechta ja Boliwia. Puhtusele ja kiirusele peetud sõidu läbisid vigadeta ka Tiit Kivisild ja Corsica, ajaline tulem andis 16. auhinnalise koha 86 paari hulgas. Noorte hobuste parkuuris lõpetasid Rein Pill ja Sinequamon seekord kaheksandal kohal, teise tulemuse sõitis välja lätlane Andis Varna hobusega Con Quick.

Poznani tulemused ja otseülekande leiate aadressilt http://www.swiatkoni.pl/news/8914,csi-cavaliada-live.html