Prantslased lõpetasid Oslo MK-etapi kolmikvõiduga, parim Leprevost

Prantslased olid Oslos peetud Lääne-Euroopa takistussõiduliiga avaetapil tõelises hoos, kui võtsid Penelope Leprevost ja Flora de Mariposa juhtimisel Grand Prix kolmikvõidu, millele lisandus Kevin Staut`i viie koht.

Oslos peetud Lääne-Euroopa liiga avaetapi ümberhüpetele pääses 15 võistluspaari, kellest seal omakorda olid puhtad seitse. Kiireimate puhaste ringidega said hakkama prantslased, kelle hulgas võttis võidu Penelope Leprevost hobusega Flora de Mariposa. Teise tulemusega lõpetasid Penelope kaasmaalased Simon Delestre hobusega Qlassic Bois Margot ning Patrice Delaveau hobusega Lacrimoso 3 HDC. Lisaks nimetatutele viis Prantsusmaale viienda koha Kevin Staut hobusega Reveur de Hurtebise HDC. Prantsuse "kaardiväe" vahele platseerus neljandana kolmekordne MK-üldvõitja Marcus Ehning hobusega Comme Il Fault.

"Tänane võit oli üllatus!" mainis Penelope hilisemal pressikonverentsil. "See oli Florale esimene sisevõistlus sel hooajal. Ta on väga hea mära, kuid ma ei suskunud, et ta on sees juba nii hea," lisas võitja. Pärast sellist tulemust otsustas Penelope startida Floraga kahe nädala pärast koduses Lyonis peetaval MK-etapil ning sellest nädal hiljem toimuval itaallaste Verona etapil. Alanud nädalal võistleb Penelope Pekingis ehk Helsingi publik teda seekord ei näe. Helsingis toimub teatavasti eeloleval nädalavahetusel Lääne-Euroopa liiga teine MK-etapp, mis peetakse Helsingi Horse Show raames.

Kõik Oslo tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1093/1093zeitplanDEU.htm?style=longines