President autasustab Ratsaliidu juhatuse liiget Felix Mägust teenetemärgiga

Eile avalikustas EV Presidendi kantselei tänavused teenetemärkide saajad, kelle hulgast leiame Eesti Ratsaspordi Liidu juhatuse liikme Felix Mäguse.

Mägusele antakse 23. veebruaril Valgetähe IV järgu teenetemärk ettevõtluse arendamise eest. Saades teada endale teenetemärgi määramisest, sõnas Mägus, kes põhiametilt on Nordic Hotel Forumi tegevdirektor ning Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu juht, Postimehele järgnevat: "Kahtlemata oli see suur positiivne üllatus, eriti siis, kui see enda arvates tuli liiga vara."

«Aitäh on ka tore tänu, aga sellist tunnustust ja äramärkimist saada on loomulikult eriline,» lisas Mägus. Mägus märkis Postimehele, et ettevõtjate vähest tunnustamist ei saa pidada ainult Eesti probleemiks, vaid see on omane turumajandusele tervikuna. Samas on ettevõtjad tema sõnul vähese tunnustamisega arvestanud. «Ettevõtjad ei aja oma asja tunnustuse saamiseks, vaid selleks, et enda ja ühiskonna elu lihtsamaks teha,» lausus Mägus, lisades, et ettevõtluses pead olema valmis riske võtma ning pead olema valmis ka selleks, et kõik sammud ei saa avalikkuselt positiivset tagasisidet. «Kuid positiivne tagasiside aitab ja toetab ja hea oleks, kui ühiskondlik arvamus oleks veelgi toetavam, sest ettevõtlus on see, mis loob lisandväärtust,» lausus ta.

Hobumaailm õnnitleb omalt poolt ERL-i juhatuse liiget Felix Mägust ning soovib jõudu edaspidiseks.