Pühapäeval algab ERLi Talvine Karikasari takistussõidus

Kui koolisõitjad peavd täna ja homme Lagedi ning Rahula tallides oma Talvise Karikasarja teist etappi, siis takistussõitjate sari saab alguse homme Niitväljal.

Tänavuses karikasarjas peetakse arvestust neljas võistlusklassis: 5.-6.a. housed (110/115 cm), juuniorid (115 cm), noored (125 cm) ning avatud klass (130 cm). Kahes esimeses arvestuses on kavas kahefaasilised sõidud, kahes järgnevas kahevoorulised. Sarjas on kavas neli etappi ning 10. aprillil jällegi Niitväljal toimuv finaal. Finaalis on kõikide arvestuste takistuste kõrgfused 5 cm jagu kõrgemad.

Oodatult on Talvine Karikasari takistussõidus osutumas populaarseks. Homne Niitvälja etapi startide arv küünib esialgsete ülesandmete alusel 146-e stardini, mis tähendab, et kell 10 algav võistluspäev lõpeb alles vahetult enne keskööd. Oma esimesed stardid tänavustel kalenderplaani võistlustel teevad ka Lõuna-Eesti takistussõitjad eesotsas Tartumaa klubi liidrite Urmas Raagi ja Kullo Kenderiga. Lisaks eestlastele on osalejaid nii Soomest kui Lätist.

Hillar Talts