Pühapäeval Ypäjäl Eesti parimad Ketlin Ramjalg ja Qatimini des Vergers Z

Pühapäeval võistlesid takistussõitjad Ypäjäl teist päeva, mis parimaks eestlaste tulemuseks jäi Ketling Ramjalgi ning hobuse Qatimini des Vergers Z poolt saavutatud neljas koht kõrgusel 130 cm.

Puhtusele ja kiirusele peetud 130 cm kõrguses parkuuris asus võitu jahtima 37 paari. Parima tulemuse sõitsid välja Joni Koivusalo ja Ramoon. Ketlin Ramjalg (Ruila Tall) ja Qatimini des Vergers Z jäid võitjatele küll üle kümne sekundi alla, kuid Ypäjä suurt maneeži arvestades ei olegi see ebatavaline, et selline tulemus annab kõrge neljanda koha. Andrus Kallaste (Pärnumaa) ja Uppercut kaotasid võitjatele veidi üle 17 sekundi ja see tulemus andis kaheksanda auhinnalise koha.

Kõrgusel 120 cm saavutas auhinnalise 11. koha Andreas Lootus (ESHKS) hobusega Lazlo, seda nelja karistuspunktiga teises faasis. Puhta sõidu korral oleks aeg andnud teise koha. 100 cm avatud parkuuris jagas My Relander (Ruila Tall) poniga Vincent soomlanna Milla Vihavaineni ja hobusega HF Edelweiss võrdse tulemusega teist kohta.

Ypäjä teise võistluspäeva kõrgeimaks sõiduks oli 130/140 cm kõrgune kahefaasiline parkuur, kus eestlased paremate hulka ei pääsenud. Sõidu võitis Susanna Granroth hobusega Baccara. Ypäjä võistluse tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/11522