Raag ja Kivisild jagasid Lesznos kolmandat kohta

Eile, laupäeval, oli Lesznos kavas maratonvõistluse eelviimane võistluspäev, kus võistlesid noored hobused, Väikese Ringi võistluspaarid ning Keskmise Ringi finalistid, kes jagasid muuhulgas Rolex Rankingu punkte. Õhtu lõppes hüppevõimsusega, kus meie sportlased saavutasid päeva parimad tulemused.

Hüppevõimususes on tradistiooniliselt väike startide arv. Seekord alustas võistlust 11 võistluspaari, kelle hulgas nii Urmas Raag ja Axel du Beamount kui ka Tiit Kivisild ja Ultimus. Meie mehed ületasid vigadeta teised ümberhüpped, kus müüri kõrguseks oli 194 cm. Komistuskiviks sai müür kõrgusel 204 cm, mille ületasid vaid hilisem võitja poolakas Tomasz Klein ja teise koha omanik austerlane Wolfgang Otschmaier. Raagi ning Kivisildi tulemuseks jäi kolmanda koha jagamine koos taanlase Carsten Ganderupi ja rootslase Douglas Lindelow-ga.

Enne hüppevõimsust peetud Keskmise Ringi finaalis, kus takistuste kõrguseks oli 140 cm, oli meie parim Gunnar Klettenberg Bingol 18.-da auhinnalise kohaga. Startis muide 150 võistluspaari. Rolexi punktid ehk 16.- s koht jäid teises osas nelja karistuspunkti juures vaid 0.13 sekundi või selle sama mahaajamise kaugusele. Noorte hobuste sõidus oli Ellermann Spartacusega puhta sõiduga 24.-l auhinnalisel kohal.

Täna on kavas noorte hobuste ja Väikese Ringi finaal ning Grand Prix. Tulemused on leitavad aadressil http://www.swiatkoni.pl/events-download/1261.html .