Raag ja Pill Poznanis MK-punktidel, Grand Prix võitis Marcel Ewen Luksemburgist

Eile Poznanis peetud Kesk-Euroopa liige viimane takistussõidu MK-etapp kujunes liiga sõitjatele arvestatavalt raskeks, kui seitsme ümberhüppaja hulka pääses vaid üks Kesk-Euroopa sportlane. Punkte jagus siiski ka Urmas Raagile ja Rein Pillile.

Ainukese Kesk-Euroopa liiga sportlasena pääses Poznani Grand Prix ümberhüpetele tšehhitar Anna Kellnerova hobusega Classic, kes pälvis kolmanda koha ja samuti liiga võidupunktid. GP võidu võttis aga Luksemburgi sportlane Marcel Ewen hobusega Ecenel V, teine oli sakslane Andre Thieme hobusega Conthendrix.

Eestlastest osalesid MK-sõidus Urmas Raag ja Rein Pill. Raag oli hobusega Ibelle van de Grote Haart lähedal puhtale sõidule, kuid siiski tuli maha üks latt, mis arvestades aeglast sõidutempot ei andnud enamat 21. kohast. Liiga arvestuses oli see sellegi poolest kaheksas. Rein Pill ja A Brok lõpetasid kümne karistuspunktiga ja said liiga arvestuses 14. koha punktid (kokku saavad punkte 16 sportlast).

Kogu võistluse viimases sõidus, milleks tõusva raskusega 140cm parkuur, osales meie sportlastest Gunnar Klettenberg hobusega Quote, saavutades meie Poznani kõrgeima koha, milleks kolmas.

Kesk-Euroopa takistussõiduliigas on nüüd jäänud pidada veel vaid finaal, mis selgitab Ühendriikides toimuvasse finaali pääsejad. Meie finaal toimub Varssavis veebruarikuu lõpus.

Kõik Poznani tulemused on leitavad aadressilt https://www.zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/439