Raag säilitas liidrikoha, Neretnieks tõusis Pilliga võrdseks

Rein Pill ja A Brok; foto Külli Tedre-Gavrilov

Eile pärastlõunal peeti Varssavis Kesk-Euroopa takistussõiduliiga finaali esimene osavõistlus, kus paraku Urmas Raag jäi punktideta, Rein Pill korjas ühe punkti.

Esimene osavõistlus peeti Tabel C põhimõttel ning võidu võttis liiga arvestuses tagapool asuv poolakas Wojciech Wojcianiec hobusega Naccord Melloni. Kolmanda koha punktid noppis aga neljandana lõpetanud lätlane Kristaps Neretnieks, kes startis hobusega Camerlane. Rein Pill ja A Brok lõpetasid 12. auhinnalisel kohal, millega kogusid ühe punkti. Urmas Raag ja Carlos paraku punktikohale ei jõudnud.

Vaatamata Raagi eilsele ebaedule jätkab ta 83 punkti juures kindla liidrina. Tõusu tegi Neretnieks, kellel nüüd sarnaselt Rein Pilliga 76 punkti ning teise koha jagamine. Järgnevad sportlased jäävad meie meeste ja lätlase õnneks pisut kaugemale – neljas on 64 punktiga ungarlanna Mariann Hugyecz, 63 peal on rumeenlane Andrea Herck ja tšehh Ales Opatrny.

Täna algab juba otsustavam osavõistlus, kus kõrgusel 150cm jagatakse tavapäraseid MK-etapi punkte. Sõit algab meie aja järgi kell 15.45, hoiame omadele pöialt, kes täna vajaksid positsioonide kindlustamiseks kindlasti lisapunkte.

Varssavi tulemused leiate https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/523