Raigo Kollom 85

Eeloleval pühapäeval tähistab oma 85. juubelit Raigo Kollom. Tema pikast ja teguderohkest eluteest koos hobuste ja ratsaspordiga oleme osa saanud läbi lugematute artiklite, reisikirjelduste, intervjuude ja hiljuti ilmunud memuaaride. Ilmselt ei ole inimest Eesti hobumaailmas, kes ei oleks tänu Raigole natuke tarkust juurde saanud. Viimased 20 aastat on ta pühendanud ennast täiesti uue fenomeni loomisele – eesti sporthobuste tõuraamatule. Ta oli üks nendest kelle peas hakkas idanema mõte, et Eestis on võimalik aretada maailmataseme kvaliteediga sporthobuseid ning mõttest said teod. Tänu tema erudeeritusele, elukogemusele ja oskusele õigetele asjadele keskenduda on Raigo käe all tänaseks valminud ESH kui tunnustatud kaubamärk, mille ümber on koondunud paljud tegusad hobusekasvatajad üle Eesti.

ESHKS – l on nii hea meel, et just sellel 2021. – Eesti ratsaspordi jaoks märgilisel ja igaveseks ajalukku mineval aastal – tähistavad juubelit nii Raigo Kollom kui ka ESH tõuraamat koos. Paljude inimeste koostöös sai valmis ka fantastiline kingitus – näha eesti sporthobuseid olümpiaareenil!

Kõik kes soovivad Raigot õnnitleda ja klaase kokku lüüa leiavad ta 08.augustil otse loomulikult Perilast raja ääres noorhobuste koolisõitu jälgimas. Väike koosviibimine toimub pärast noorhobuste klasse, mis lõppevad orienteeruvalt kell 16.00

Oma osalemissoovist palun teavitage hiljemalt 06.08 e-posti teel liis@estsporthorse.ee