Rakendisportlased võistlesid Lätis Balti Karika III etapil

Mitmed Eesti rakendisportlased võistlesid 24.-26. augustini Lätis KocÄ“nis, kus peeti Balti Karika III etapp ning ka madalama raskustasemega võistlus KocÄ“ni Karikas. Viimasest tuli ka Eestisse võit, mille saavutasid ponide arvestuses Riina Rõa, MeryLii Teessaar ja Figaro.

Balti Karikal saavutasid parimate eestlastena 7nda koha 14 ekipaaži konkurentsis Urmas Saks ja Aivar Ottender hobusega Kelli Ex Kris (119,47mp). 10ndaks tulid Ülar ja Imre Raudsepp hobusel Friidom (206,5mp). Evelyn Piirtalu tabas aga maastikusõidul õnnetus, kui vankriga ümber käidi. Õnneks oli tegemist sellise vahejuhtumiga, kus hobune sai jalule ning ekipaaž sai võistlust jätkata, lisandusid küll aga suured karistuspunktid. Piiritalu ja Olli lõpetasid eelviimasel ehk 13ndal kohal tulemusega 301,93 mp.

Urmas Saks ja Aivar Ottender hobusega Kelli Ex Kris

Madalama raskustasemega KocÄ“ni Karikal tegid head tööd nii Riina Rõa kui Priit ja Pille-Riin Reinausi juhitud ekipaažid. Hobuste arvestuses saavutas Priit Reinaus (groom Pille-Riin Reinaus) hobusega Farda teise koha 5 osaleja hulgas tulemusega 78,33mp.

Ponide arvestuses startisid vaid eestlased. Esikoht läks Riina Rõale ja MeryLii Teessaarele Figaroga (70,87mp), teine Pille-Riin Reinausile (groom Priit Reinaus) poniga Harton (75,27mp), ning kolmas taas Rõale ja Teessaarele, sedapuhku ponil Grelli (77,73mp).

Pille-Riin Reinaus, Priit Reinaus ja Harton

Läti võistluse tulemused leiate: http://www.pajugubrauksana.com/zi326as-28082012.html