Rakendisportlaste edukas nädalavahetus Leedus päädis kolme medaliga

1.-3.augustil Vilniuses, RiešÄ—s toimunud Balti rakendi teisel karikaetapil, kus võtsid omavahel mõõtu Eesti, Läti, Leedu ja Soome rakendisportlased, esindasid Eestit edukalt mitu meeskonda.

Ülar Raudsepp (hobune Friidom, groom Imre Raudsepp) saavutasid pingelises ja tihedas konkurentsis esimese koha, Urmas Saks (hobune Kelly ex Kris, groom Els Rusi) kolmanda koha, Urmas Saksale kuulus ka viies koht (hobune Indeks, groom Tuuli Sarapu). Teise koha saavutas Leedu võistleja Sergejus Feoktistovas. Võistluse tegi eriti põnevaks see, et võitja selgus alles kolmandal päeval peale viimase sõidu viimast sõitjat.

Kokku anti võistlusel 15 starti, Balti Karika üherakendeid oli võistlustules 6. Avatud klassis võistles üks ekipaaz, meie oma Tuuli Sarapu (hobune Vesteran,groom Els Rusi)- medali ja motivatsioonilise esikoha tõid ka nemad koju.

Balti Karika esimene etapp toimus suve alguses Eestis ning kolmas etapp on meie võistlejaid peagi ees ootamas vennasvabariigis Lätis. Läbi aastate on antud sarja raames näha olnud väga tihedat tipptasemelist konkurentsi ja on hea meel tõdeda, et Eesti rakendisportlaste tase on tänaseks päevaks väga hea- tulemused räägivad enda eest.

Õnnitleme kõiki tublisid osalejaid tehtud suure töö eest ja soovime edu ka edaspidiseks Eesti rakendispordi tulemuslikule rahvusvahelisele tasandile viimisel.

Tulemused leiate:http://balticriders.com/driving/driving-lithuania/dri-lit-results/

Piret Maasik