Räppar Tiiu sai sõpradelt eksklusiivse kingituse!

Foto: Epp Keel

Eesti ainukese naisräppari Tiiu hobusearmastus on üldteada, hoolimata sellest, et naine on hobuse seljast kukkudes traumade tõttu nii operatsioonidel käinud kui ratastoolis pidanud ringi liikuma, kipsis ja karkudel esinemisest rääkimata.

Et september on aga Tiiu sünnipäevakuu ja staaril on tulemas ümmargune juubel, tegid sõbrad Tiiule eksklusiivse kingituse unikaalse disainiga takistussõidutõkke näol. Tõke tekitas suurejoonelisel Jumping Perila võistlusel elevust ja nalja nii pisemate kui ka juba soliidsete sportlaste seas.

Gunnar Klettenberg roosat tõket katsetamas. Foto: Celin Lannusalu

“Tõepoolest olen ma kohe-kohe saamas 30 aastat nooreks ja minu üks suur südamesoov oli saada endale täitsa oma roosa tõke (sest sisimas olen ma ikka nagu 5-aastane). Seega minu kallid tallikaaslased otsustasid, et tuleb see idee teoks teha,” märkis Tiiu Hobumaailmale. “Ja kus veel oleks parem seda roosat ükssarvedega nunnudust presenteerida kui Perila Jumping üritusel, mille plakatil ja muudel visuaalidel olid samuti ilutsemas roosad unicornid! Tahaksin tänada Merlis Orioni, kes nägi vaeva, et minu tõke valmis saaks, ja muide, ka need ükssarved ise valmis joonistas! Samuti suured tänud Paulile ja Maarjale ja armsale Perila perele!”

Taustainfona võib välja tuua, et taolise kingituse hinnaklass jääb 600-700 € kanti.

Hobumaailmale meeldib Tiiu tõke väga, sest see roosa kupatus sobib ka meie stilistikaga väga hästi kokku! Huvitav, kas seda iludust (vähemalt ühte neist) saab ka Tallinn International Horse Showl näha?

Foto: Celin Lannusalu