Ratomkalt täna ja eile mitmeid auhinnalisi kohti

Ratomkalt ei ole meil kahjuks tuua ühtegi võidu-uudist, kuid see-eest saavutasid eestlased seal kahe päeva jooksul mitmeid auhinnalisi kohti, mis nüüd järgnevalt ära mainime.

Tänase päeva põhisõiduks oli 140 cm kõrgune Grand Prix, milles tegi eestlastest ainsana nullise soorituse Kristi Luha Vacantosel. Olgu öeldud, et see oli paari elu esimene GP ning pärast ümberhüpetel saadud 4 karistuspunkti võeti vastu 8. auhinnaline koht. Puhta sõidu tegid ka Ebbe-Liisa Sõnajalg ja Apollo, viimasele oli see samuti elu esimene GP, mistõttu võeti rahulikult ning koguti 2 kp aja eest. Meile vast tuttavaimatest sõitjatest oli Girts Bricis selles sõidus kolmandal kohal hobusel Egano, eile aga tuli samalt kõrguselt võit hobusel Chandra H.

Varem toimunud 125 cm kõrguses kahefaasilises parkuuris olid teisel kohal Andres Udeküll ja Calcyl, kes pälvisid eile 7. auhinnalise koha 120 cm kõrguses sõidus.

130 cm kõrguses parkuuris oli parima eestlasena Cätlin Vatsel kolmandal kohal Catwoman XS-iga, kellega võeti eile teine koht 135 cm-ses ümberhüpetega parkuuris. Täna järgnes Vatselile Kristi Luha Vacantosel. Hobusel Bison oli Luha täna noorte hobuste sõidus kuuendal kohal.