Ratsaliidu meeskonnaga liitus särasilmne Maarja

Kõik, kes viimasel ajal suuremaid takistussõiduvõistlusi külastanud, teavad alati rõõmusuist ja heatujulist Maarja Martinsoni. Juunist kuni oktoobrini on Maarja ratsaliidu meeskonnas abiks kui turunduse praktikant.

Ratsaliidu turundusjuht Merike Udrik-Õispuu tervitab usinat praktikanti rõõmuga ja leiab, et väga oluline on pakkuda noortele asjalikele inimestele võimalust töö tegemise kogemuse saamiseks. Lisaks võimaldab abilise olemasolu võtta ette palju mahukamaid turundusprojekte. Maarja huviks on eelkõige saada praktika käigus teadmisi, kuidas turundada ratsaspordivõistlusi ja üritusi, et neid hiljem oma kodutallis Perilas reaalselt ka rakendada.

Meeskonna esimeseks tõeliselt suureks ettevõtmiseks oli äsja Ruilas lõppenud nelja päevane suurvõistlus Eesti meistrivõistlused 2015, mis oli ühtlasi proovikiviks Tallinn International Horse Show jaoks. Merikese sõnul on neil koostöö siiani sujunud väga hästi. "Sportlasena oli tal nüüd veidi harjumatu olla võistlustel teises rollis, kuid Maarja sai väga hästi hakkama. Tal on vahvad ideed ning julgus ja tahe neid ellu viia. Võistlustel oli temast väga palju abi," lisab Merike.

Soovime Maarjale jaksu ja pealehakkamist!

Eesti Ratsaspordi Liit