Ratsaliidul valmis uus koduleht

Alates tänasest, 11. novembrist, läks Eesti Ratsaspordi Liit üle uuenenud kodulehele, mis vahetas välja senise saidi aadressil www.ratsaliit.ee.

Uuenenud kodulehele koondub kõikide spordialade ja organisatsiooni info, uudised ning vajalikud dokumendid. Uuel lehel on senisest lihtsamini leitav kõik võistlusi, sportlasi, ametnikke ja treenereid puudutav. Lisaks tuuakse tuleratsutama.com lehelt üle ratsutamise alustamise ja Rohelise Kaardiga seonduv sisu, dokumentatsioon, treenerite ja tallide nimekirjad ning domeen suunatakse uuele ratsaliidu kodulehele.

Eest Ratsaspordi Liidu peasekretär Siim Nõmmoja sõnul on uus leht pikaajalise ja põhjaliku töö tulemus ning muudab kodulehe kasutamise lihtsamaks nii huvigruppidele kui ka administraatoritele. „Uue lehe peamiseks väärtuseks on uue kujundusega samaväärselt uus administreerimisplatvorm, mis vastab kaasaegsetele infotöötluse ja –esitamise vajadustele. Kuigi tänasest kasutuselevõetav koduleht võib algul harjumatu tunduda, usun, et aja möödudes saavad kasutajatele selgeks selle eelised ning ka kasutamine muutub senisest oluliselt mugavamaks,“ ütles Nõmmoja.

Ratsaliidu uus koduleht asendas 11. novembri varahommikul senise lehe aadressil www.ratsaliit.ee. Vana koduleht arhiveeritakse.

Eesti Ratsaspordi Liit