Ratsaliit avalikustas eile kodulehel hulgaliselt värskeid dokumente

Tavapäraselt muudetakse nii rahvusvahelisel kui rahvuslikel tasanditel aastavahetuse seisuga erinevaid määrustikke, reegleid ja tingimusi. Tänavunegi aasta ei erine teistest ning eile avalikustas Eesti Ratsaspordi Liit oma koduleheküljel mitmeid värskendatud dokumente.

FEI tasndil viidi aastavahetuse seisuga sisse muudatusi erinevatesse võistlusmäärustikesse, mistõttu said Ratsaliidu poolt tõlgitud uusimad versioonid takistussõidu, koolisõidu ja kolmevõistluse määrustikest. Nüansiliselt on muutunud ERL-i takistussõidumäärustiku lisa, samuti üldmäärustik. Samuti on muutunud kestvusratsutamisvõistlustel osalemise tingimused.

Eelnevatele lisaks on tänavusest aastast muudetud harrastussportlase määratlust ning harrastussportlaste edetabelite kujunemise põhimõtteid. Lisaks esineb uuendusi klubide edetabeli koostamise põhimõtetes. Seega on kõikidel võistlevatel sportlastel ning aktiivsetel ametnikel põhjust minna ERL-i koduleheküljele tutvumaks enne aktiivse võistlushooaja algust muudatustega.

Kõigu uuendatud dokumentidega saate tutvuda ERL-i koduleheküljel www.ratsaliit.ee , dokumentidest põhiosa leiate aadressilt http://www.ratsaliit.ee/est/g17 .