Ratsaliit lõpetab 12. jaanuaril eduka juubeliaasta

Eesti Ratsaspordi Liit võtab 12. jaanuaril peetaval 2012. aasta hooaja lõpu vastuvõtul kokku oma 90. juubeliaasta ning tunnustab parimaid sportlasi, treenereid ja ametnikke.

Eesti Ratsaspordi Liidu peasekretäri Siim Nõmmoja sõnul võib lõppevat ratsaspordihooaega julgelt edukaks pidada ja seda nii meie sportlaste saavutuste kui ka Eestis peetud võistluste poolest. „On raske välja tuua aasta ühte tähtsündmust, sest erineva kaaluga tublisid saavutusi oli lõppeva hooaja jooksul väga palju. Mitmed meie noorsportlased osalesid omaealiste Euroopa meistrivõistlustel, takistussõitjatest kvalifitseerusid Gunnar Klettenberg ja Tiit Kivisild maailmakarika finaali ning lõpetasid Kesk-Euroopa liigas vastavalt teise ja kolmandana. Samuti pidasime suurejooneliselt maha Rahvuste Karika Eesti etapi ja kümnenda Tallinn International Horse Show ning kogusime MK etappidelt, teiste seas ka Saku Suurhallist, mitmeid esikohti,“ ütles Nõmmoja.

Tema sõnul saavad kõik aasta jooksul häid tulemusi saavutanud sportlased ning tublisid ettevõtmisi läbi viinud ratsaspordiedendajad 12. jaanuaril peetaval pidulikul hooaja lõpetamisel ka esile toodud ning tunnustatud. Samuti tutvustatakse sündmusel Eesti Ratsaspordi Liidu üheksakümnendat juubeliaastat kokkuvõtvat aastaraamatut, millesse on jäädvustatud kõik aasta tippsündmused nii tekstis kui pildis.

Eesti Ratsaspordi Liit