Ratsaliit valis uue juhatuse

Eesti Ratsaspordi Liidu üldkogu kinnitas täna pärast korralisi valimisi ühenduse uue juhatuse. Uude juhatusse kuuluvad Toomas Tõnise, Monika Sehver, Jaan Kallas, Jaanus Berkmann ning Marti Hääl.

Eesti Ratsaspordi Liidu peasekretär Siim Nõmmoja sõnul algavad uue juhatusega Eesti ratsaspordi jaoks huvitavad ja loodetavasti edukad ajad. „Lisaks uuele juhatusele saab Eesti Ratsaspordi Liit käesoleval aastal ka uue, aastani 2020 kehtiva arengukava, mistõttu võib väita, et käesolev aasta on meie jaoks pöördelise tähtsusega – seame uusi sihte ning kaasame hulgaliselt värsket verd. Usun, et järgnevad viis aastat uue juhtkonnaga kujunevad meie spordialale Eestis vähemalt sama edukaks kui eelmised,“ ütles Nõmmoja.

Tema sõnul on mullu oma 90. juubelit tähistanud ratsaliit viimase kümnendiga teinud väga jõulisi arengusamme ning ühendusest on saanud professionaalne kindlate eesmärkide nimel tegutsev organisatsioon. „Soovin siinkohal kogu ratsutajate kogukonna nimel tänada senist juhatust ning eriti juhatuse esimeest Heiti Häält, kes on enam kui kümne aasta jooksul olnud Eesti ratsaspordis tõeliseks käivitavaks jõuks ja eestseisjaks ka rahvusvahelisel tasandil,“ lisas Nõmmoja.

Lisaks uue juhatuse valimisele kinnitas tänane üldkogu ka ratsaliidu järgmise perioodi arengukava põhimõtted, liidu 2012. aasta tegevus- ja finantsaruande ning revisjonikomisjoni aruande.

Ratsaliidu esimene uue juhatuse kohtumine leiab aset 10. aprillil ning siis selgub ka uus juhatuse esimees.

Vt. ka ERR videolõiku

Eesti Ratsaspordi Liit