Ratsaspordi aastaraamatuid on seekord müügil piiratud koguses

Hea lugeja, kes sa sooviksid endale soetada eesti ratsaspordi aastaraamatut pealkirjaga "Eesti Ratsasport 2011", kiirusta, sest tänavu on raamatuid müügis tavapärasest vähem.

Aastaraamat on hooaja kokku võtmiseks suurepärane vahend, kus on ära toodud kõik ratsaliidu ja meie sportlaste suuremad spordisündmused võistlusalade kaupa, nii Eestis kui välismaal. Samuti erinevad üritused ja tähtpäevad. Eraldi on ära märgitud 2011. hooaja parimad sportlased ja hooaja lõpupeol välja jagatud eriauhinnad. Ajalugu kipub kiirelt ununema, kui seda kirja ei pane, seega on aastaraamatu soetamine tuleviku tarbekski otstarbekas tegu.

Raamatu tekstid on ette valmistanud Mailis Timmi, Hillar Talts ja Eva-Maria Vint-Warmington, toimetanud Mailis Timmi ja Eva-Maria Vint-Warmington ja kujundanud Külliki Kristianson. Raamat sisaldab hulganisti pilte.

Raamatu soetamiseks tuleb ERL arveldusarvele 221012348131 (Swedbank) kanda 10 EUR või minna kohale Tallinna büroosse Pirita tee 12. Soovi korral saab raamatu koju postiga, kuid selleks palun eelnevalt võta ühendust Riina Pilliga aadressil riina [at] ratsaliit.ee