Ratsaspordiklubi Kuldne Kabi vahetas nime

Ratsaspordiklubi Kuldne Kabi, keda esindavad sellised tuntud sportlased nagu Rein Pill, Tiit Kivisild, Margit Mägi jt, tegi hiljuti läbi mõningad muudatused. Edaspidi hakkate võistlusprotokollides nägema nime "Ratsaklubi Ruila Tall".

Üks juhatuse liikmeid Katrin Pill kommenteerib: "Ruilas on tegutsenud kogu aeg nii Kuldne Kabi kui ka tall/ratsakool. Selleks, et muuta tegevust ühtsemaks ja kogu Ruila rahvast moodustada ühine suur meeskond, otsustasime liita mõlemad ja ka uue nimekombinatsiooni välja mõelda, et ei jääks kahtlusi kummale poole tegevus ja siht kaldub. Kuna Kuldne Kabi on olnud algusest peale läbinisti spordile orienteeritud, aga talli poolel tegutsevad ka harrastajad, siis on lahknevuste ennetamiseks parem ühineda."

Juhatusse kuuluvad lisaks Katrin Pillile sportlane Teele Metstak ja Ruila talli tegemiste üks kauaaegseid eestvedajaid Kaity Kirsipuu.

Katrini sõnul on uuel klubil ka juba käsil uue logo kujundamine, kuid kuna see polud veel päris valmis, ei saanud toimetus seda uudise juures avaldada.