Ratsaspordiklubi Parkuur lõpetab uuest aastast oma tegevuse

Kümme aastat eduka klubina Eesti ratsaspordimaastikul tegutsenud Ratsaspordiklubi Parkuur on otsustanud oma tegevuse lõpetada.

Ratsaspordiklubi Parkuur asutaja ja eestvedaja Hillar Talts tõi peamiseks klubi sulgemise põhjuseks nn. virtuaalklubide ajastu lõppemise: "Klubil peab olema oma kodutall, kus tegutseb põhiline osa liikmeid. Toimub süsteemne treeningtegevus, on klubivaim ja traditsioonid, mis kanduvad edasi ka siis, kui ühed aktivistid enam ei jaksa – noored peaksid asemele tulema. Parkuuri klubil paraku ei õnnestunud kokku panna sellist aktiivset juhtkonda, klubi liikmed on laiali üle Eesti, ja arvan, et tänases olukorras see ei ole enam vorm, mille poole püüelda. Kõik Parkuurist lahkuvad liikmed leiavad endale tõenäoliselt sobiva klubi oma kodutallis ning kokkuvõttes on see pigem võit kui kaotus."

Pikemalt Parkuuri klubi 10 aastasest ajaloost ning mõtetest klubi sulgemise teemal saate lugeda peagi ilmuvast artiklist siinsamas hobumaailm.ee-s.

Lähtudes Ratsaspordiklubi Parkuur avaldusest, kustutatakse ERL juhatuse otsusega Ratsaspordiklubi Parkuur ratsaliidu liikmete nimekirjast alates 01.01.12. Seoses sellega paluvad ERL ja lõpetava klubi juhtkond kõigil Ratsaspordiklubi Parkuur sportlastel esitada ratsaliidule klubi vahetuse avaldus ja valida endale uus ERL liikmes-klubi, seejuures vana klubi nõusolekut klubi vahetuseks vaja esitada pole.

Ratsaliidu liikmete nimekiri asub siin – http://www.ratsaliit.ee/est/g8s2923

Klubivahetuse avalduse leiate siit – http://www.ratsaliit.ee/est/g155s2177