Ratsasportlased jagavad nädalavahetusel Tartu Linna meistrimedaleid

Takistussõitjad alustavad tiitlivõistlustega juba eeloleval laupäeval Saksa Ratsakoolis, kus toimuvad Tartu Linna lahtised meistrivõistlused takistussõidus nii seenioridele kui ka noortele ja juuniorsportlastele ning Liivimaa Ratsaklubi suvise karikasarja I etapp.

Võistluspäev algab juba kell 10.00 laupäeva hommikul parkuuriga, kus takistuste kõrguseks on kuni 80 cm. Päeva teine võistlusala algab orienteeruvalt kell 12.00, kus osalejad saavad võtta üksteiselt mõõtu kiirusele korraldatavas parkuuris, kus takistuste kõrgus on kuni 100 cm.

Kell 14.00 alustatakse esimese tiitlivõistluste alaga. Nimelt jagatakse parkuuris kõrgusega kuni 110 cm Tartu Linna Noorte meistrimedalid juunioride/noorte (kuni 21. a) arvestuses. Etteruttavalt võib juba öelda, et võistlustele on registreerunud ka tiitlikaitsja Norman Nõmmoja (Tartumaa RSK), kellele kavatseb kindlasti kõva konkurentsi pakkuda 2012. a üks edukamaid juuniorsportlasi Kristi Luha (Tartumaa RSK).

Seenioride meistrimedalid jagatakse kell 16.00 algavas parkuuris kõrgusega kuni 120 cm. Nimetatud võistlusalal on kohal tiitlit kaitsmas terve eelmise aasta esikolmik – Siret Saks (Liivimaa RSK), Reesa Pihu (Tartumaa RSK) ja Kairi Dräbtsinskaja (Viljandimaa RSK), kelle medalite kaitsmist ei kavatse kindlasti lihtsaks teha noorsportlased Kristi Luha ja Stefani Sabrodin.

Üritus on pealtvaatajatele tasuta ning avatud on Lõuna-Eesti parim ratsakohvik!

Liivimaa RK