Ratsasportlasest lauljanna Marilyn Uusna tuli välja oma esiksingliga (REPORTERI VIDEO; MUUSIKAVIDEO)

Eesti muusikamaailma on rikastamas seni valdavalt edukalt ratsaspordiga tegelenud noor lauljanna Marilyn Uusna, kelle esiksingel kannab nime "Miks nii on öö". Singli esmaettekanne sai teoks Marilyni senist tausta arvestades stiilselt – ratsarahva seas ülipopulaarsetel Kärdla Ratsupäevadel.

"Miks nii on öö" muusika autoriks on Peeter Kaljuste, kes on ühtlasi loo aranžeerija ning produtsent. Sõnad on palale kirjutanud Marek Sadam. Illustreerimaks noort artisti, on produtsendid tootnud singlile ka artisti tutvustava videoklipi, mille leiate siit:

Marilyn on Eestis tuntud valdavalt kestvusratsutajana, kusjuures 2011.a. osales ta selle ala noorte ning juuniorite vanuseklassi maailmameistrivõistlustel Abu Dhabis. Sportlasena on Marilyni arvel arvukalt esikolmikukohti, seal hulgas võite, rahvusvahelistelt kestvusratsutaise võistlustelt, samuti medalid Eesti juunior- ning noorteklassi meistrivõistlustelt. Viimasel paaril aastal on Marilyn töötanud mitmetes Lääne-Euroopa tallides ratsastajana. Marilyn on ka ise hobuse omanik, talle kuulub atraktiivne viieaastane süsimust mära nimega CNR Candice S

Reporteri uudislõigu leiate aadressilt

http://reporter.postimees.ee/3822365/edukast-ratsasportlasest-lauljatar-tuli-valja-oma-esiksingliga

Records2000