Ratsasportlaste muusikaline kooslus Wild Ride muutis arvestatavalt tuntud Peeter Oja hitti (LUGU LISATUD)

Möödunud sajandi lõpul nautis üleriigilist populaarsust Peeter Oja poolt esitatud hittlugu "Mu hobune", mille uue versiooniga tuli välja valdavalt ratsaspordiga seotud inimeste kollektiiv "Wild Ride", mis pandi kokku 15. juubelit tähistanud Kärdla Ratsupäevadeks.

Ratsaspordiga seotud inimeste hulgas ülisuurt populaarsust nautivad Kärdla Ratsupäevad, mis peeti tänavu 4.-7. augustini, tähistasid oma 15. juubelit. Ürituse kultuuriprogrammi tarbeks panid korraldajad kokku osaliselt ratsutamisega seotud inimestest koosneva muusikalise kollektiivi nimega "Wild Ride", mille üheks tõmbenumriks kujunes 90ndatel Peeter Oja poolt hitiks lauldud (räpitud) pala "Mu hobune" uus versioon.

Nimetatud uus versioon on aranžeeritud jazz`i võtmes, aranžeerinud ja mikserdanud on loo tuntud muusikaprodutsent Peeter Kaljuste. Salmiosa on sisse lugenud valdavalt ratsutamise kohtunikuna, kuid ka harrastus-rakendisportlasena tuntud Hillar Talts, refräänis on kuulda vabariigis tuntud kestvusratsutaja Marilyn Uusna häält. Sama ürituse käigus tuli sooloartisti karjääri alustanud Marilyn välja oma esiksingliga "Miks nii on öö."

Kuigi Wild Ride loodi projektibändina Kärdla Ratsupäevade tarbeks, ei pruugi nimetatud esinemine jääda nende viimaseks.

Siin lugu:

https://www.youtube.com/watch?v=7aVMJSbdKnA

Records2000