Rebeka Luhaste ja Areen lahkusid Kurtnast kahe võiduga

Täna ja homme peetakse sisehooaja viimaseid takistussõiduvõistluseid. Kui Tondi maneežis selgitavad poniratsanikud parimad Karikasarja madalamates arvestustes, peetu perekond Kauna kompleksis võistlust nimetusega Kurtna Kevad 2010.

Võistluskavas oli neli ala, kõrgused algasid 80 cm ja lõppesid 120 cm-ga. Kõrgeimaks sõiduks oli seekord kavas tõusva raskusega parkuur, mis seekord toimus ümberhüpetele, kuhu pääses viis võistluspaari. Maksimumpunktid kiireima aja juures kogusid ümberhüpetel Rebeka Luhaste (Tartumaa) ja tori täkk Areen, kes eelnevalt olid olnud edukaimad ka kahefaasilises parkuuris kõrgusel 110 cm. Tõusva raskusega sõidus järgnesid Luhastelesamuti maksimumpunktid kogunud Kätlin Kivirand (Rafter) Zorlandol ning Liina Vaher (Saaremaa) ja Vandaal.

110 cm sõidus jõudis teisele kohale Marit Poltimäe (Kurtna) Colibril, kolmandale kohale Egle Palm (Tondi) ja Fally, kes omakorda olid parimad 100 cm kõrguses parkuuris Marta Heina (Audruranna) ja Himmeli ning Marin Varblase (THK) ja U-Donna ees.

Päeva esimeses sõidus, kus takistuste kõrgus küündis 90 cm-ni, moodustasid esikolmiku Laura Trull (Saaremaa) Westa, Marta Heina Himmel ja Maria Pihlak (Saaremaa) Visky.

Hillar Talts