Reedel noppisid Ruilas põhisõidu võidu Urmas Raag ja Con Quick

Urmas Raag ja Con Quick. Foto: Celin Lannusalu

Möödunud nädalavahetusel toimusid Ruilas takistussõiduvõistlused, kus selgusid ka erinevates arvestustes Eesti meistrid. Meistrite selgumisest saab lugeda juba varasemalt ilmunud artiklitest. Lisaks EMV arvestustele toimus reedel ka neli avatud arvestuse sõitu, kus põhisõiduks oli 135 cm parkuur. Põhisõidu võidu viisid koju Urmas Raag ja Con Quick.

Handicap 95/105 cm sõidus osales seitsekümmend üks paari, eksimusteta sõite kolmkümmend neli. Tihedas konkurentsis sõitsid end esikohale Grete-Liis Lepp (Liivimaa RK) ja Charlene, teise tulemuse said kirja Riin Tammet (Märjamaa SK) ja Edwina, kolmandale kohale platseerusid Johanna Jürisson (Tondi RSK) ja Ninety-Nine.

115 cm puhtus-kiirus parkuuris ei olnud vastast Laura Pedjaku (RSK FenEst Equestrian) ja Encinasola kiirusele.

Puhtusele-kiirusele hüpati ka 125 cm sõidus, kus osales viiskümmend paari, eksimuste lõpetas neist kakskümmend. Võidu väärilise sõidu tegid Janely Saar (Valgeranna RSK) ja Ilsonne V Bareelhof. Teise ja kolmanda positsiooni hõivas Rein Pill (RK Ruila Tall) ratsudega Sloopy Z ja Ilady.

Võistluspäevale pandi punkt 135 cm sõiduga, kus mõõtu oli võtmas kaheksateist paari. Konkurentidele tegid silmad ette Urmas Raag (Tartumaa RSK) ja Con Quick, teise ja kolmanda koha väärilised sõidud tegi tänavune seenioride Eesti meister Paul Argus (Tondi RSK) ratsudega Renessin ja Jay-Z Bee.

Tulemused: https://online.equipe.com/en/competitions/37368