Rein ja A Big Boy EM-i esimesel võistlusalal väga kõrgel 7ndal kohal!

Just loetud minutid tagasi, (kui meil on juba 27. august, ent Inglismaal 26nda hilisõhtu), on takistussõidu EM-il lõppenud esimene võistlusala – 150 cm kiirusele (tabel C), kus väga kõrges ja tihedas konkurentsis saavutas Rein Pill puhta sõiduga 7nda koha! Hobumaailm soovib palju õnne!

Kokku startis 76 võistluspaari, esindatud olid paljud maailma tippratsanikud – nende seas näiteks Rolf-Göran Bengtsson, Meredith Michaels-Beerbaum, Tony André Hansen ja Marcus Ehning jpt. – kes piirdusid sedapuhku kehvema tulemusega kui Rein.

Reinu ja A Big Boy tulemuseks oli 69.90 sekundit, mis oli võitjast Pius Schwizer’ist (SUI) ja Ulysse’ist veidi alla kahe sekundi aeglasem. Siiski on tegemist suurepärase saavutusega ning kohapealt sõnumi saatnud Riina Pilli sõnad olid vaid: "Super! Nägin oma silmaga!"

Tiit Kivisilla ja Cinnamoni tulemuseks jäi 40. koht ajaga 78.45 sekundit, mis sisaldab karistussekundeid ühe mahaajamise eest.

Jääme ootama homseid etteasteid, kui kohaliku aja järgi kell 19.30 peaks algama 150 cm kõrgune parkuur ümberhüpetele.

Eestlased stardivad uuesti alles reede hommikul poole üheksa paiku, kui toimub EM-i teine kvalifikatsioon, kahevooruline sõit kõrgusel 160 cm. Samas selguvad selle parkuuri lõpuks meeskondlikud medalivõitjad.

Tulemustega saab lähemalt tutvuda aadressil: http://eventcontent.hippoonline.de/421/421zeitplanENG.htm