Rein Pill, Gunnar Klettenberg ja Kullo Kender noppisid auhindu Soomes Korpikyläs

Möödunud nädalavahetusel võistlesid Eesti paremikku kuuluvad takistussõitjad Rein Pill, Gunnar Klettenberg ja Kullo Kender Soomes Korpikyläs, mille Grand Prix`s toodi Eestile teine, kolmas, neljas, kuues ja seitsmes auhinnaline koht.

Korpikylä Grand Prix peeti kahevoorulisena, kusjuures esimese vooru takistuste kõrguseks oli 140, teises voorus 145cm. Mõlemad voorud suutis nulliga läbida vaid võitjaks tulnud soomlanna Jessica Timgren (Kilon Ratsastuskerho) hobusega Walk-On. Rein Pill (Ruila Tall) ja A Brok said esimeses voorus ühe karistuspunkti aja eest, kuid olid teises voorus puhtad ning tagasid sel moel endale teise koha.Kolmas ja neljas koht kuulusid Kullo Kenderile (Tartumaa), kes hobustega San Antonio ja LKR Acer kogus teises voorus neli karistuspunkti. Gunnar Klettenberg (Ruila Tall) oliTraffic`ga kuues, Bettebaliaga seitsmes. Esimesega neist lõpetas Klettenberg avavooru kahe ja teise vooru nelja punktiga, Bettebalia tulemuseks jäi mõlemast voorust neli karistuspunkti.

Eelnevalt sõitsid kõik mehed muidki parkuure. Reedel oli Pill Cado de Greenbay`ga 14. auhinnalisel kohal kõrgusel 120cm, sama päeva 130cm parkuuris sai Klettenberg Bettebaliaga kolmanda, Kender LKR Aceriga neljanada koha. Laupäevases tõusva raskusega 135cm kõrguses sõidus kuulusid eestlastele auhinnalised kohad neli kuni kaheksa vastavalt Klettenberg ja Bettebalia ning Quote, Kender ja Nelsa, Klettenberg ja Traffic ning Pill ja Sinequamon.

Rein Pill osales lisaks avatud sõitudele noorhobuste parkuurides. Kueaastaste klassis saavutati Cado de Greenbay`ga pühapäeval teine koht ning jagati puhta sõiduga esikohta laupäeval. Seitsmeaastaste arvestuses lõpetas Pill pühapäeval Sinequamoniga neljandal kohal.