Rein Pill, Gunnar Klettenberg ja Susas Kaleta võistlevad Poznani MK-etapil

Eile algas Poolas Poznanis meie takistussõiduliiga viimane MK-etapp, mille raames toimuvatest võistlustest võtavad osa Rein Pill, Gunnar Klettenberg ja Susan Kaleta. Lisaks takistussõidule on Poznanis kavas veel koolisõit, rakendisport ja kolmevõistluse siseformaat, võistlus on Poolas kuulsa Cavaliada tuuri avaetapiks.

Avapäevalt tuli Eestile Poznanis kaks auhinnalist kohta. Rein Pill võistleb Sinequamoniga seitsmeaastaste hobuste võistlusel, kus saavutas eile kahefaasilises 130cm kõrguses parkuuris auhinnalise üheksanda koha. Gunnar Klettenberg ja Vivaldi kogusid esimeses osas neli karistuspunkti. Kaksikvõidu saavutas poolakas Jaroslaw Skrzyczynski hobustega Silver Shine ja Quintanella.

Susan kaleta võistleb CSI1* tasemega turniiri väikeses ringis, kus avapäeva kõrguseks oli 120cm. Puhta sõiduga tuli Susani ja Darwini tulemuseks auhinnaline 13. koht.

Poznani ürituse tähtsündmuseks on Kesk-Euroopa takistussõiduliiga käimasoleva hooaja viimane etapp. Selleks tegid MK-punkte jahtivad sportlased ettevalmistusi kas keskmises või suures ringis. Suure ringi avasõit peeti puhtusele ja kiirusele kõrgusel 145cm. Mitmed liiga paremad ettearvatult avapäeval kiirustama ei läinud, võidu võttis Prantsuse paar Julien Anquetin ja Quanan Rouge. Klettenberg ja Traffic lõpetasid nelja karistuspunktiga.