Rein Pill ja A Brok alustasid Šiauliai turniiri võiduga

Reedel sai Šiauliais avalöögi järjekordne meie liiga takistussõidu MK-etapp, kuhu mullust võitu kaitsma sõitnud Rein Pill ja A Brok alustasid avapäeva põhiklassi võiduga.

 

Nagu eelnevas uudisnupus mainitud, jagub Eesti takistussõitjaid sel nädalavahetusel nii Soome kui Leetu. Tundub nagu oleks sõbrad ja treeningkaaslased Rein Pill ja Tiit Kivisild meie piirkonna CSI2* turniirid ära jaganud, sest muidu poleks mõlemale reedesel päeval 140cm kõrguse parkuuri võitu jagunud. Nüüd aga just sel moel juhtuski, kui Kivisild võitis Järvenpääl, siis Pill A Brokiga Šiauliais. Pill edestas pea sekundiga Aleksander Belekhovi hobusega Bivaldi, kolmas ja neljas koht kuulusid Läti esinumbrile Kristaps Neretnieksile vastavalt hobustega For Fun ja Camerlane. Auhinnalisele 9. kohale jõudis Gunnar Klettenberg hobusega Traffic.

 

Kõrgusel 130cm tegi jälegi tubli sõidu meie juuniorsportlane Anette Leppik oma imelise Samurai`s Miraclega, kui oli leedulanna Gintare Malinauskaite ja Corado järel teine. Selles sõidus tõi neljanda koha Eestile Rein Pill hobusega Alfons Ra.

 

Rahvuslikus 115cm sõidus oli meie parim Deily Aul hobusega Pardoon, lõpetades neljandana, kõrgusel 100cm oli viies Kaia Loviisa Kink hobusega Endeavour Mondria`s.

 

Leedu võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.equestrian.lt/


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23