Rein Pill ja A Brok Lublini keskmise ringi finaali kolmandad, Grand Prix Jaroslaw Skrzyczynskile

Täna lõppes Poolas Lublinis alates neljapäevast kestnud CSI2* tasemega takistussõiduturniir, mis oli sealse Cavaliada karikasarja viimaseks etapiks enne finaali. Eesti parima tulemuse tegid keskmise ringi finaalis kolmanda koha saavutanud Rein Pill ja A Brok, Grand Prix võit läks kohalikule tähele Jaroslaw Skrzyzcynskile hobusel Crazy Quick.

Pühapäevase võistlushommiku esimeseks sõiduks Lublinis oli keskmise ringi finaal kõrgusel 140 cm. Kahefaasilises parkuuris startis 36 paari, kelle hulgas ka Rein Pill (Ruila Tall) ja A Brok ning Gunnar Klettenberg (Ruila Tall) ja Lance S. Pill ja A Brok tegid selles parkuuris kogu võistluse parima tulemuse, olles kõrgel kolmandal kohal. Teistest peajagu üle olid võitnud poolakas Grzegorz Psiuk ja Ares, kes Pilli ja A Broki edestasid enam, kui viie sekundiga. Teine koht jäi liidrist nelja sekundi kaugusele.

Grand Prix, mille kõrguseks 145 cm, ümberhüpetele paraku meie võistluspaarid ei pääsenud. Nii Pill ja Virgin Express kui ka Klettenberg ja Ulrike R lõpetasid kaheksa karistuspunktiga. Esikoha saavutas seevastu poolakate liider Jaroslaw Skrzyzcynski hobusel Crazy Quick. Teisel kohal lõpetas tšehhide esinumber Ales Opatrny hobusega Zandiro, parima baltlasena oli kõrgel neljandal kohal leedukas Andrius Petrovas hobusega Aragorn.

Cavaliada tuur lõpeb tuleval nädalavahetusel Varssavis, kus põhisündmuseks on Kesk-Euroopa takistussõiduliiga finaal. Eestist osalevad hetkel liigas teist positsiooni hoidev Tiit Kivisild, samuti juba Poolas olevad Rein Pill ja Gunnar Klettenberg. Lublini võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.cavaliada-lublin.pl/pl/wyniki/.