Rein Pill ja A Brok Varssavi keskmise ringi finaali neljandad

Eilne laupäev oli Varssavis vaba MK-osavõistlustest, põhisõitudeks olid õhtune Longines Ranking punkte andnud 145 cm kõrgune Tabel C ning keskpäevane keskmise ringi finaal, milles kõrgele neljandale kohale jõudsid Rein Pill ja A Brok.

Keskmise ringi finaal peeti kõrgusel 145 cm ümberhüpetele, kuhu alustanud 32 paatist jõudis viis. Võitjaks osutus tugev sakslane Felix Hassmann hobusel Cayanne WZ. Rein Pilli ja A Broki tulemuseks jäi ümberhüpetel neli karistuspunkti ja sellega võeti neljas koht. Pilli ette jäid veel teisena laupäevase MK osavõistluse võitnud sakslane Marcel Marschall hobusega Va Petit d`Hoogpoort ning taanlane Martin Dinesen Neergaard hobusega Boyzone St. Tropez. Kivisild ja Corsica lõpetasid nelja karistuspunktiga põhiparkuuris, Klettenberg ja Bettebalia katkestasid.

Õhtuse 145 cm Tabel C sõidus jagati Longines reitingu punkte ning oma järjekordse võidu Varssavis võttis Felix Hassmann. Laupäevase teise võidu saavutas sakslane hobusega Horse Gym`s Kira, kellega võitis ka neljapäevase 140 cm sõidu. Sakslase sõit oli tõeliselt kiirusparkuurile omane ning võit oli igati teenitud. Analoogiline pilt avanes publikul, kui sõitis noor lätlane Kristaps Neretnieks hobusega Con Pleasure, kellel võidust jäi siiski paar sekundit puudu. Kolmandaks sõitis end austerlane Gerfried Puck hobusel Alonso 3. Kivisild ja Sullivan katkestasid, Pill ja Virgin Express ebaõnnestusid. Parima eestlasena oli Klettenberg hobusega Lance S kahe maha-ajamise juures 15. kohal, mis ei olnud küll auhinnaline, kuid andis 5 punkti Longines edetabelisse.

Täna Eesti aja järgi kell 15.00 algab Kesk-Euroopa finaali otsustav sõit kõrgusel 155 cm, kus selgub lõplik tõde, millised kolm sportlast lunastavad meie liigast piletid Lyoni suurde finaali. Otseülekanne on nähtav http://www.swiatkoni.pl/news/7937,cavaliada-warszawa-on-line.html , tulemused ja stardijärjekorrad leiate http://www.cavaliada-warszawa.pl/pl/wyniki/ .