Rein Pill ja Carrera Z lõpetasid Tšernjahovski väiksema sõidu seitsmendana

Täna, pühapäeval, jõudsid Tšernjahovskis lõpule rahvusvahelised CSI4* tasemel takistussõiduvõistlused. Kui eelnevatel päevadel olid eestlaste päeva parimad tulemused teinud Gunnar Klettenberg ja Tiit Kivisild, siis võistluste viimasel päeval oli kord kolmanda meie sportlasena osalenud Rein Pilli käes.

Pill startis hobusega Carrera Z hommikuses Rolexi punkte andnud 145 cm kõrguste takistustega puhtusele ja kiirusele peetud parkuuris. Vigadeta sõit ja paremuselt seitsmes aeg tõid selles sõidus Eestile parima koha. Alavõidu noppis sakslane Holger Wulschner hobusel Clausen. Kivisild ja Calina kogusid 8, Klettenberg ja Ulrike R 12 karistuspunkti.

160 cm kõrguste takistustega Grand Prix sõidus kogusid kõik kolm meie võistluspaari 8 karistuspunkti. Kuigi auhinnalisele kohale see kedagi meie omadest ei viinud, jõudsid Rolex Rankingu punktidele sellele vaatamata Klettenberg ja Bingo saavutades 11-nda koha ning Kivisild ja Torrero, kelle lõpptulemuseks jäi 14-s koht. Rein Pill ja Virgin Express kanti lõppprotokolli kaheksateistkümnendana. Grand Prix võitis sakslane Thomas Voss, kes Rolex Rankingu edetabelis 170-l kohal. Vossi partneriks oli hobune Carinjo. Teise tulemuse sõitsid välja Henk van de Pol ja Kirfa de Kreisker Hollandist ning kolmanda viimaste kaasmaalased Roelof Bril ja Omaha St Just. Auhinnalisele kohale jõudis väljast poolt Lääne-Euroopat vaid Aserbaidžani takistussõitja Jamal Rahimov, kes lõpetas hobusega Warrior viiendal kohal. Samas peame märkima, et ka Jahimov treenib valdavalt Lääne-Euroopas.

Tšernjahovski tulemused on leitavad aadressil http://eventcontent.hippoonline.de/626/626zeitplanDEU.htm?style=hippo .