Rein Pill ja Linda Randpere osalesid rahvusvahelistel võistlustel

Möödunud nädalavahetusel startisid kaks meie takistussõitjat rahvusvahelistel võistlustel, kui Rein Pill osales Prantsusmaal Strazeeles ja Linda Randpere Belgias Neeroeretenis peetud turniiril.

Prantsusmaal Strazeeles peetud CSI2* tasemega võistlusel osales Rein Pill hobustega A Brok, Sinequamon ja Cinte Z. Seekordseks parimaks tulemuseks jäi Reinul pühapäeval 135cm kõrguses parkuuris Sinequamoniga saavutatu 23. auhinnaline koht, mis tuli puhta sõiduga 90 konkurendi hulgas. Kuna A Brok eelnevatel päevadel head vormi ei näidanud, Rein Grand Prix sõidus ei osalenud. Selle võitis prantslane Alexis Deroubaix hobusega Timon d`Aure ning seda kunagise maailma esinumbri Albert Zoeri ees. Tuntud hollandlane võistles hobusega Heechhiem`s Cancu. Strazeele tulemused leiate aadressilt http://www.jumpingstrazeele.com/concours/csi&id=31

Linda Randpere võistles Belgias Neeroeretenis CSI-U25 võistlusel, kus tema parimaks kohaks jäi seitsmes koht hobusega Roos pühapäevases 135cm sõidus.