Rein Pill lõpetas Leszno võistluse võidu ja kolmanda kohaga

Leszno teise nädalavahetuse viimase võistluspäeva auhinnatseremooniaid alustati Eesti hümniga, mida oli põhjust mängida Rein Pilli ja Touransi võidu puhul. Auhindu jagus võistluse lõpupäeval teistelegi eestlastele.

Võistluspäev algas Väikese Ringi 125 cm sõiduga kiirusele ja puhtusele. Sarnaselt nädala tagusele osutus seegi kord võitmatuks meie paar Pill – Tourans. Sama sõidu lõpetasid viiendal kohal Andres Udeküll ja Opaal. Pill oli hoos ka järgnenud 135 cm kõrguste takistustega parkuuris, kus lõpetas hobusega Carrera Z 90 võistluspaari hulgas kolmandana. Esimesed kaks kohta hõivas Prantsusmaad esindav Igor Kawiak. Päeva teises sõidus suutsid 26-st ümberhüpetele pääsenud võistluspaarist seal vigu vältida vaid kuus, nendest viienda tulemusega Gunnar Klettenberg ja Winston.

Traditsiooniliselt lõpetas võistluse Grand Prix, kus vastavalt CSI3* tasemele kõrguseks 150 cm. Eesti takistussõitjatest osales seekord GP-s vaid Gunnar Klettenberg hobusel Bingo, kes lõpetasid 12 karistuspunktiga. Ümberhüpetele pääses kaheksa võistluspaari alustanud 57-st. Grand Prix võidu jättis Poola JarosÅ‚aw Skrzyczynski hobusel Quintera. Teise kohaga lõpetas Ukrainat esindav Björn Nagel hobusel Common Sense, kolmandana Tallinnaski võistelnud taanlanna Camilla Enemark (TIHS võitja aastal 2004) hobusel Regino.

Leszno võistluste tulemused leiate aadressilt http://www.swiatkoni.pl/news-display/3769.html . Meie takistussõitjad asuvad tänavu Poolas veel starti detsembrikuus, mil Poznanis kavas meie liiga selle hooaja viimane MK-etapp enne finaali.