Reinu Kapp toimus juba kahekümne kolmandat korda

Põhiparkuuri esikolmik. Foto: Jane Koplimäe

Vabariigi Taasiseseisvumispäeval toimus Saaremaal juba pikalt traditsiooniks olnud takistussõiduvõistlus. Reinu Kapp toimus sel aastal juba kahekümne kolmandat korda. Reinu Ratsatalus selgusid parimad neljas parkuuris kõrgustel 75-120 cm. Põhiparkuuris olid parimad Jaagup Kallas ja Olli Royal.

Puhtus-kiirus 75 cm parkuuris oli võistlustules kolmkümmend viis paari. Kiire ajaga viisid võidu koju Sandra Laur (Hiiuma RSK) ja Erikson. Teise koha said Marisa McCourt (Saarema RSK) ja Valli, kolmandad olid Egeli Lopp (Saaremaa RSK) ja Red Rose.

Kahefaasilises 90 cm parkuuris oli vigadeta sõite üheksa. Esikoha teenisid Emeli Pikner (Saaremaa RSK) ja Mon Ter. Teisel positsioonil lõpetasid ka selles sõidus Marisa McCourt (Saarema RSK) ja Valli. Kolmanda tulemuse said kirja Helina Täht (Saare RK) ja Pärn.

105 cm tõusva raskuse ja jokkeriga sõidus oli end proovile panemas kaksteist paari. Esikoha noppisid Marie Adele Abel (Saaremaa RSK) ja Rolex, teisel positsioonil lõpetasid Teele Talts (Hiiumaa RSK) ja Thank You. Kolmanda koha said Angela Leppik (Saaremaa RSK) ja Rehto.

Põhisõiduks oli 110/120 cm puhtus-kiirus parkuur. Võistlustules oli seitse paari, neist kaks lõpetas raja vigadeta. Kiire ajaga noppisid võidu Jaagup Kallas (Saare RK) ja Olli Royal. Teise tulemuse said kirja Mihkel Ait (RK Ruila Tall) ja Emperor. Luise Vevers (Saare RK) ja Ruudi teenisid ühe eksimusega kolmanda koha.

Ka sel korral ei puudnud kavast tünnisõit, kus parima tulemusega lõpetasid Eeva Helga Kupits ja Wiktooria. Lisaks toimus ka kepphobuste jooks, kus osales kaksteist last.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/7775/tulemused.pdf?1566308922