Reinu Ratsatalus sai alguse Saaremaa Suvekarikas

Marie Adele Abel ja Rolex. Foto: Anni Liisi Lauk

5. juulil toimus Reinu Ratsatalus Saaremaa Suvekarika karikasarja I etapp. Võisteldi neljas võistlusklassis, kus rajad olid üles seatud kõrgustel 75-130 cm. Põhisõidu võitsid Marie Adele Abel ja Rolex.

Saaremaa Suvekarika raames selguvad parimad kolmes klassis – 75 cm; 90 cm ja 100 cm. Suvekarika rames toimub kolm etappi, lähemalt saab juhendit lugeda SIIN. Järgmine etapp leiab aset 1. augustil Kõljalas.

75 cm puhtus-kiirus parkuuris osales kolmkümmend paari, vigadeta sooritusi oli kaksteist. Esikoha said Therese Käen (Saaremaa RSK) ja Mon Ter, teise koha väärilise sõidu tegid Heti Anett Aksalu (Saaremaa RSK) ja Red Rose, kolmandad olid Miia Põder (Saaremaa RSK) ja Tebiitha.

Kaheksateist paari osales kahefaasilises 90 cm parkuuris. Parima tulemusega lõpetasid Maria Anett Allikveer (Saare RK) ja Erle.

Ka 110 cm kahefaasilises parkuuris olid võidukad eelmise sõidu võitjad Maria Anett Allikveer (Saare RK) ja Erle. Teise tulemuse said kirja Marie Adele Abel (Saaremaa RSK) ja Rolex, kolmandad olid Eeva Helga Kupits (Saaremaa RSK) ja Packeta.

Võistluse põhisõiduks oli handicap 120/130 cm parkuur, kus oli võistlustules kolm paari. Võidu noppisid ainsana vigadeta soorituse teinud Marie Adele Abel (Saaremaa RSK) ja Rolex.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/8492/TS_Reinu_05.07.20.pdf?1594015619