Ruila esimesel päeval võitsid Bricis, Vatsel, Kender ja Isok

Ruila Kevadtuuri teise nädala esimesel võistluspäeval oli kavas viis võistlusala, millest nelja võidud jäid Eestisse. Päeva kõrgeima sõidu võidu võitis lätlane Girts Bricis hobusel Emilie Jolie JB.

Eelviimasena kavas olnud kõrgeim sõit oli kavas kahefaasilisena ning mõlemas faasis suutsid vigu vältida 11 võistluspaari 29-st. Kiireima sõiduga võttis võidu pidevalt võistlusprotokollide esimeses otsas figureeriv lätlane Girts Bricis, kelle partneriks oli hobune Emilie Jolie JB. Teinegi koht läks põhisõidus Eestist välja, seda leedukale Stasys Jasasele ja Marsasele. Meie parima tulemusega jõudsid kolmandale kohale Rein Pill ja Konstantinos.

Madalamates sõitudes mängiti siiki vaid Eesti hümni. Kõrgusel 125 cm olid võidukad Catlin vatsel ja Catwoman XS, kellele järgnesid Paul Argus ja Stacandra ning suure sõidu võitnud Bricis ja Emilie. Noorhobuste esikolmikusse jõudsid Kullo Kender ja Sirli, Kairi Dräbtsinskaja ja Peron ning leedukas Valdemaras Žukauskas hobusel Kadans Fortuna.

Päeva lõpetas juuniorite parkuur kõrgusel 115 cm, kus arvestatav edu sastis Meriel Isokit, kes saavutas nii esimese kui ka kolmanda koha. Parima tulemuse saavutas Eesti juunior hobusel Calina, kolmanda hobusel Casanova. Isoki kaksikvõitus uutis segada ise sellele positsioonile tõusnud Helene Marie Rägo hobusel Verso de Lee.

Ruila võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.ruilatall.ee/et.html .