Ruila Indoor Cup 2016 kuulub Oliver Karmale

Pärast laupäeval peetud sisemeistrivõislusi poni- ning U25 klasis võisteldi pühapäeval Ruilas traditsioonilise Ruila Indoor Cup`i sõitudes, kus peaauhinna võitis Oliver Karma hobusega Hangstone JT Z.

Ruila Indoor Cup põhisõidu, kus anti välja karikas, kõrguseks oli 135cm ning parimad selgusid kaheksa paari ümberhüpetel. Esimesena tegid kiire sõidu Rein Pill ja A Brok, kel paraku üks takistus maha tuli. Seejärel tulid puhta ringiga, kuid Pillist aeglasemalt Paul Argus ja Banderas B, Oliver Karma ja Hangstone JT Z ning Tarmo Kutsar ja Little John N. Sellega puhtad sooritused piirdusidki, sest lati võtsid järgnevalt maha nii Kivisild ja Fred, Põldoja ja Bücaro HP, Pill ja Sinequamon kui Klettenberg ja Bettebalia. Kiireima ajaga saavutas karikavõidu Oliver Karma, teise kohaga lõpetas Paul Argus, kolmandal Tarmo Kutsar.

Paul Argus ja Calina; foto Celin Lannusalu

Parkuuris kõrgusel 125cm viidi läbi vahetud ümberhüpped. Kaksikvõidu võttis Paul Argus, kes oli kiirem hobusega Calina, teine koht tuli hobusega Cinta. Kolmas koht kuulus 125cm parkuuris Anni Kaljundile, kes osales hobusega Csenia. 115cm kõrgusel moodustasid esikolmiku Siim Sinijärv ja Leander, Rein Pill ja Evolinus ning Egle Palm ja Vedette B.

Ruila Indoor Cup tulemused leiate aadressilt

https://ratsanet.ee/events/701?locale=et&year=2016