Ruila Kevade avapäeva põhisõidu võit Rein Pillile ja A Brokile

Tänases kolmekümnekraadises kuumuses sai alguse rahvusvaheline takistussõiduvõistlus Ruila Kevad, mille esimese suure ringi sõidu võidu jättis kodutalli Rein Pill, kes võistles hobusega A Brok.

Avapäeva põhisõidu takistuste kõrguseks oli 135 cm, sõit viidi läbi kahefaasilisena. Kiireima aja teises faasis sõitsid välja Rein Pill ja A Brok. Neile jäid pea sekundiga alla Gunnar Klettenberg ja Bingo, kes lõpetasid teisel kohal. Kolmanda tulemuse tegid Kairi Dräbtsinskaja ning Peron, neljanda Ebbe-Liisa Sõnajalg ja Trooja.

Avatud klassile peeti enne põhisõitu parkuur kõrgusel 125 cm , kus võidu viis Leetu Stasys Jasas hobusega Grenoblis. Eestile tõid teise koha Margit Mägi ja Coco Chanel, kolmandale kohale jõudsid lätlanna Kristine Egle ja Roils. Jasas sai täna teisegi võidu, kui oli noorhobuste sõidus parim hobusega Mollgards Contina. Teine koht kuulus noorhobuste klassis lätlannale Marite Pintele hobusega Lecko, kolmas Margit Mägile hobusega Careiro.

Esimese ravusvahelise sõiduna peeti täna Ruilas juuniorite võistlusklass kõrgusel 120 cm. Esikolmikusse jõudsid My Relander ponil Blackwoodland Rock, Stella-Ingrid Liinamäe ja Calimero ning Sandra Liis Hääl ja Gamin S. Rahvuslikul tasemel võistlevad Ruilas viieaastased hobused. Selles klassis oli parim Rein Pill hobusega Ephaira, teisena lõpetasid Renek Rosenberg ja Quidado de Ravell, kolmandana Riina Seder ja Kleopatra.

Kõik avapäeva tulemused leiate Ratsanetist.