Ruila Kevadtuuri finaalpäeva Grand Prix läks Hanno Ellermannile

Täna sai lõppvaatuse kahenädalane takistussõiduvõistlus Ruila Kevadtuur. Finaalpäeva põhisõidu, milleks oli Alexela GP kõrgusel kuni 140 cm, võitis puhta tulemusega Hanno Ellermann hobusel Camelot van de Dorpshoeve.

Teiseks tuli nelja karistuspunktiga Rimantas Babrauskas ratsul La-Pass ning kolmandaks sõitsid end samuti ühe mahaajamisega Tiit Kivisild ja Torrero. Nimetatud võistluspaarid olid ka ainsad, kes pääsesid edasi ümberhüpetele.

Päeva eelviimases sõidus, milleks oli ümberhüpetega parkuur kõrgusel kuni 130 cm, saavutas Katrin Pill kaksikvõidu. Pill tuli puhta tulemusega esimeseks hobusel Styling ning 8 karistuspunktiga teiseks hobusel Late Night. Lisaks Pillile pääses ümberhüpetele ka Katlin Sehver hobusel Lord Leu, kes langes ümberhüpetest välja vale rajavaliku tõttu ning saavutas selle tulemusega kolmanda koha.

Noorte hobuste sõidus, milleks oli parkuur kõrgusel 125-130 cm, saavutasid parima tulemuse Siim Sinijärv ja Zidante P. Teisele kohale tulid Stasys Jasas ja Grenoblis Leedust ning kolmandaks Rimantas Babrauskas ja La Carola samuti Leedust. Pmberhüpetele pääses Kahe hobuse, Zanzibari ja Calinaga ka Tiit Kivisild, kes tuli neist esimesega ka auhinnalisele neljandale kohale.

Mailis Timmi