Ruila Kevadtuuri juhendid said avalikuks

Tänavu toimub teistkordselt rahvusvaheline ja kaks nädalavahetust kestev takistussõiduvõistlus Ruila Kevadtuur. Tasemel CSI1* võistlused leivada Ruila talli territooriumil aset 27.-29. mail ning 2.-5. juunil.

Kahel nädalavahetusel on Ruilas sel aastal kavas 31 rahvusvahelist sõitu, millele lisaks viiakse esimesel nädalavahetusel läbi Suvise Ponikarika üks etappidest. Võistlussõidud on eraldi juunioritele, noortele ratsanikele, noortele hobustele ning loomulikult avatud klassile. Teisel nädalavahetusel viiakse Kevadtuuri raames läbi Baltic Riders Touri esimene etapp. Võistlussõitude kõrgused algavad 110 cm ning jõuavad 145 cm-ni teisel nädalavahetusel.

Võistluse presidendi Marti Hääle sõnul on tänavuse tuuri põhiteemaks mullu loodu formaadi lihvimine ning traditsiooni kinnistamine. Hääl leiab, et selline tuur pakub ideaalseid võimalusi eeskätt juunioritele, noortele ratsanikele ja noortele hobustele startida kodule lähedal rahvusvahelises konkurentsis. Vähem tähtsaks ei saa kindlasti pidada koondise liikmete võimalust testida enda ja hobuste vormi sisehooajalt tulles.

Ruila kevadtuuri juhendid on leitavad nii meie kui ERL-i kodulehekülje vastavatest rubriikidest.