Ruila kliinikul on nüüd koduleht

Ruila Kliinik on veterinaaride Andres Tuvi ja Tiit Siiboja ühine ettevõtmine. Kliinik ei ole päris tavapärane ja uksed ei ole igal päeval avatud, kuid uue kodulehega saate tutvuda kohe praegu – www.ruilakliinik.ee.

Kodulehel tutvustatakse lühidalt, kes kliinikus töötavad ja mida teevad ning miks üldse tulla kliinikusse, mitte kutsuda arsti koju. Lühidalt on juttu ka sellest, millal ja kuidas helistada loomaarstile.

Kodulehel on üleval teenuste hinnakiri ning kui mingi teenuse hinda ei ole, soovitavad arstid julgesti küsida. Ühtlasi on kodulehel üleval SUBLI söötade lühitutvustus ja hinnakiri. Lisaks pakutakse eksklusiivse sarja LIFEFORSE söödalisandeid.

Lehelt leiate ka galerii, kuhu Andres ja Tiit panevad pilte elust enesest, nii hobustest kui ka ilma hobusteta. Viimases veerus "Kasulik" saate tutvuda materjalidega, mida iga hobuseomanik peaks teadma.

Põhiinfo Ruila kliiniku veterinaaride igapäevastest tegemistest on siiski facebooki lehel: http://www.facebook.com/pages/Ruila-Kliinik/311388382325562