Ruila Sügis 2010 oli ilus lõpp välihooaajale

Ruila tallides toimus täna üks viimaseid selle sügise välivõistlusi. Vaikselt tehakse ettevalmistusi eesolevaks sisehooajaks.

Võistlsupäev pakkus elamusi kolmes sõidus ja viies arvestuses. Esimene oli kahefaasiline parkuur kõrgusega kuni 100 cm. Avatud arvestuse võitis Reet Kerro Eliumiga, teiseks tuli Liis Telve Tiffanyga ning kolmandaks Andres Treve Amarillol. Kuni 16. aastaste sportlaste arvestuse tublim oli Sandra Liis Hääl ratsuga Lara II, teise koha sai Linda Randpere Okeyl ja kolmanda auhinnalise koha võttis Priit Reinaus Rummu Jüriga.

Teine sõit oli tõusva raskusega, takistuse kõrgusega kuni 110 cm. Avatud arvestuse esimese ja kolmanda koha võttis Catlin Vatsel hobustega Listra ja Catwoman XS, teise koha sai Andres Uudeküll Expressiga.

Sõidu teises arvestuses kuni 16.aastaste sportlaste seas oli parim Meriel Isok ratsuga Casanova, teine oli Sandra Liis Hääl Lara II ning kolmas Doris Akker Hamstelisega.

Parkuuris number kolm, takistuste kõrgusega kuni 120 cm pääses ümberhüpetele üheksa sportlaspaari. Esimese ja kolmanda koha võttis taas Catlin Vatsel koos oma kiirete ratsude Listra ja Catwoman XSiga . Teiseks tuli seekord Liis Danelson Empirega.