Ruila Sügisel kaks võitu Rein Pillile

Laupäeval peeti Ruilas lisaks ERL-i Talvise Ponikarika finaalile maha takistussõiduvõistlus nimetusega Ruila Sügis 2013. Tegemist oli algava sisehooaja esimese võistlusega, kus kaks alavõitu jättis kodutalli Rein Pill.

Ruila Sügise põhisõidu takistuste kõrguseks oli 135 cm, ümberhüpetele pääses viis võistluspaari, kellest omakorda neli Ruila talli sportlased. Vigadeta ümberhüpete sooritusi oli kaks, vanem kolleeg Rein Pill suutis Virgin Expressil veidi enam kui poole sekundiga edestada Tiit Kivisildi hobusel Corsica. Kivisild tegi Sullivanil küll oluliselt kiirema sõidu, kuid üks mahaajamine ei lubanud enamat kolmandast kohast. Võitja aega ületas ka neljanadana lõpetanud Margit Mägi Artasel, temalgi üks mahaajamine. Viienda koha teenis välja Kristi Luha (Tartumaa) hobusega Vacantos.

Eelnevalt oli Rein Pill võitnud ka vahetute ümberhüpetega 120 cm sõidu, kus ta hobusega Carrera Z edestas teisena lõpetanud Andres Udekülli (KRT) ja Calcylit ning Catlin Vatselit (GKG) ja hobust Catwoman XS. Avatud 120 cm sõidule eelnes samal kõrgusel noorte mõõduvõtt, kus esikolmikusse jõudsid Kristi Luha ja Vacantos, Meriel Isok (Tondi) ja Calina ning Liis Anette Pae (Tondi) ja Pärn.

Enim osalejaid oli 110 cm kõrguses kahefaasilises parkuuris, mille võitsid Katri Varikmaa (Ruila Tall) ja Coco Chanel. Neile järgnesid Celin Lannusalu (Tallinna Ratsaspordikool) ja Cash Free ning Helen-Britt Liidemann (Ruila Tall) ning Sicco 7. Hommikuses nelja- ning viieaastaste hobuste sõidus jäi teistele püüdmatuks Kleopatra Riina Sederiga (Tondi) sadules. Teisele kohale jõudis Csenia Marion Mägiga (Mondes) ning kolmandale Missus Muffet Andreas Lootuse (ESHKS) juhtimisel.

Ruila Sügis 2013 kõik tulemused on leitavad http://www.hobumaailm.ee/files/event/egdup523e8130b7389Tulemused_Ruila_21_09.pdf .