Ruila Sügisel katsetasid enne Saku Suurhalli vormi mitmed koondislased

Eilne Ruila Sügis nime kandnud takistussõiduvõistlus oli esimene sellesügisene sisevõistlus olle ühtlase viimaseks eelprooviks tuleval nädalavahetusel Saku Suurhallis toimuvat Tallinn International Horse Showd.

Päeva olulisima parkuuri takistuste kõrguseks oli 135 cm ja selle suutsid läbida vigadeta kõik tuleval nädalal Suurhalli avatud klassides startivad paarid. 15st alustanust pääses ümberhüpetele 7. Alustasid Rein Pill (Ruila Tall) ja Konstantinos KS, kes kogusid neli karistuspunkti ajaga üle 33 sekundi. Samasse sekundisse, kuid puhtalt sõitsid Ebbe-Liisa Sõnajalg (KRT) ja Trooja ning Paul Argus (Tondi) ja Peak a Boo. Olulisemalt kiirema sõidu suutsid teha Tiit Kivisild (Ruila Tall) ja Calina, kellele olulisima edu andis lühike pööre eelviimaselt viimasele takistustele. Stpooer näitas tulemuseks 29 sekundit. Seejärel startis aga Kätlin Sehver (Ruila Tall) hobusel Utinka S, kelle raja valik ühtis Kivisildiga, kuid kes suutis lõpetada 28 sekundi sees ja võtta oma järjekordse võidu. Kivisild ja Calina teised, Argus ja Peak a Boo kolmandad.

Kui Utinka oli parim 135 cm sõidus, siis 10 cm madalamal võidutses Sehverite pere teine hobune Lord Leu. Seekord oli küll sadulas, nagu see juba mitmel korral juhtunud, Linda Randpere (Ruila Tall). 125 cm kolm järgnevat kohta läksid Pillide perekonda. Teisena lõpetasid Katrin (Ruila Tall) ja Adolf, kolmanda ja neljanda koha saavutas Rein hobustega A Brok ja Zwingdoc.

Noorte ratsanike 120 cm jõudis ümberhüpetele kaks ratsanikku kolmel hobusel. Võitsid Eleri Kiveste (Vändra) ja Copherfild, teine ja kolmas koht Mai-Britt Nuudile (Ruila Tall) hobustel Palimera ja Ruth 6. Kahefaasilise 110 cm sõidu võitis Jessica Raide (Ruila Tall) hobusel Zorita B, 100 cm parimad olid Janek Zalite (Tondi) ja escada.