Ruilas annab seminari kolmevõistluse tippametnik Lars Christensson Rootsist

Eesti kolmevõistlusametnikel ja kõikidel huvilistel on 19.-20. novembril Ruilas võimalik kuulata maailma ühe juhtiva kolmevõistluse rajameistri ning – treeneri Lars Christenssoni loengut tänapäevastest krossiradade ehitamise põhimõtetest.

Rootslane Lars Christensson on maailma kõrgeima ehk 3*/4* kolmevõistluse rajameister ja tehniline delegaat ning hinnatud treener. Christensson on sportlasena tulnud 1993.a. võistkondlikuks Euroopa meistriks, osalenud enamusel maailma kolmevõistluse suurturniiridel, kaasa arvatud Maailmamängud. Lisaks sellele on ta täitnud Rootsi kolmevõistluskoondise peatreeneri ametit, olnud Iirimaa koondise manager ning samuti Taani ponide, juuniorite ning noorte peatreener. Üheksa aastat oli Christensson legendaarse Malmö City Horse Show direktor, mille raames on läbi viidud ka kolmevõistluse Euroopa Meistrivõistluseid.

Ruilas 19.20. novembril läbi viidav seminar on värskendusseminariks ERL-i rahvuslikele kolmevõistluse rajameistritele ja tehnilistele delegaatidele, lisaks täiendkoolitus treeneritele, korraldajatele ja teistele kolmevõistluse ametnikele. Seminaril käsitletakse muuhulgas krossiraja disainimise põhimõtteid, rajameistri vastutust, krossiraja ohutust ja turvanõudeid ning palju muud olulist ning huvitavat.

Koolitusjuhendi leiate ERL-i koolituskalendrist aadressil http://www.ratsaliit.ee/koolitus/kolmevoistluse-koolitus/