Ruilas toimub suur võistlusmaraton, ajakavas ka väiksed muudatused

Kahel järjestikusel nädalavahetusel, 27. – 30. mail ning 3. – 6. juunil, leiab esmakordselt Ruila tallides aset rahvusvaheline takistussõiduvõistlus Ruila Kevadtuur. Koha peale oodatakse võistlema nii kohalikke sportlasi kui ka meie lähiriikide ratsanikke.

Võistluse esimesel nädalavahetusel viiakse läbi ka võistlussarja Baltic Riders Tour üks etappidest ning teisel nädalavahetusel on pealtvaatajatel lisaks klassikalisele takistussõidule võimalik näha põnevat maastikutakistustega derby-sõitu.

Ruila Kevadtuuri näol on tegemist Eesti esimese „tuuri“ tüüpi ratsavõistlusega, kus võistlused toimuvad kahel järjestikusel nädalavahetusel ning hobused ja sportlased jäävad vahepealseks ajaks võistluspaika.

Lisaks võistlusmelule on 5. ja 6. juunil võimalik osa saada ka Ruila mõisapargis toimuvast talukaupade laadast. Pealtvaatajatele on osalemine nii võistlustel kui ka laadal tasuta.

Võistlusel on hobumaailm.ee’s ka väike koduleht, kust leiab peagi rohkem informatsiooni! Eriti palume jälgida muudatuste alamlehte!

TÄHELEPANU!

Seoses 28.05 toimuva riigieksamiga on muudetud Ruila Kevadtuuri selle päeva parkuuride toimumise järjekorda. Juunioride/noorte parkuur toimub 28.05 viimase sõiduna.

Ruila Kevadtuur korralduskomitee